»نهج البلاغه:
امروز بزرگترین قدرت منطقه حزب الله لبنان و انصار الله در یمن است

18 مهر 1397

سید احمد علی قدسی از فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران سخنران ویژه اجلاسیه سومین کنگره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس در سخنان خود گفت: صحبت من درباره چهلمین سال پیروزی انقلاب و دسیسه های دشمن است.

وی افزود: دقیقا از ابتدای پیروزی انقلاب، دشمن کارهای زیادی را انجام داد برای زمین زدن جمهوری نوپای اسلامی ایران.دشمن قائله های زیادی به راه انداخت و توطئه های زیادی انجام داد و حرکات ضد انقلاب نیز به انان کمک میکرد و وقتی دید که به جایی نرسید دشمن بعثی و صدام را ۸ سال به جان ایران انداخت

قدسی تاکید کرد با وجود کمک همه دنیا به عراق اما ایران پیروز شد و دشمن فهمید با جنگ علیه ایران ب جایی نمی رسد.

وی افزود امریکا می گوید من ضد داعشم و می گویند ما با کمک متحدین مان داعش را از بین بردیم اما دروغ می گوید.جمهوری اسلامی ایران به جهان نشان داد بزرگترین نیروی موشکی منطقه و جهان است و امریکا میخواهید با قطعنامه های خود این را از بین ببرد.

قدسی گفت: رییس جمهور امریکا خود می گوید: ۷هزار میلیارد دلار در خاور میانه خرج کردیم اما هیچ چیزی به دست نیاوردیم. این بودجه ۱۰۰ سال جمهوری اسلامی است.

فرمانده ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران در آستان مقدس امامزاده حسین بن موسی الکاظم علیه السلام گفت: امروز بزرگترین قدرت منطقه حزب الله لبنان و انصار الله در یمن است و دشمنان درمقابل پهباد های ساخته آنان کم آورده و زانو زده اند . مدام میگویند ایران به آنها کمک می کند . ایران از کجا می فرستد ؟ شما که چندین قطعنامه نوشته اید و هیچ کمکی از هیچ جایی به انان نمی تواند برسد ایران از کجا می تواند برساند؟ این کار دانشمندان و جوانان یمنی است و در اینده همه خواهند دید که یمن بر عربستان و تمام همدستانش پیروز خواهد شد.

وی افزود: امروز نیروهای عربستانی ک علیه انصارالله می جنگند مزدور هستند از کشورهای دیگر آمده اند و به اندازه پولی که می گیرند میجنگند و مطمئن باشید انصارالله یمن به زود یکی از قدرتهای بزرگ خواهند شد.

سید احمد علی قدسی در کنگره شهدا افزود: بودجه نظامی ایران ۵ درصد کل بودجه جمهوری است یعنی ۳و نیم میلیارد دلار و اگر بر ۴ بخش نظامی ایران تقسیم شود میزان کمی می شود.ما چیزی نداریم که به کشورهای دیگر بدهیم و اگر می دهیم مبادلات بین کشور هاست و اگر این مبادلات نبود و اگر رشادت ها نبود الان باید با داعش در ایران می جنگیدیم و این برای افتدار جمهوری اسلام است .

وی تاکید کرد ما امروز نباید مورد جنگ روانی رسانه های خارجی قرار بگیریم .چهل سال رزم کردیم و سربلند بودیم و این افتخار تمام ملتهاست .

قدسی تاکید کرد: خیلی از مردم در ملل مختلف چشمشان به ایران است که در مقابل این دشمن قلدر بایستد و نشان دهنده راه باشد

وی سخنانش را با دعا بر ظهور حضرت مهدی به پایان رساند.

لینگ مطلب: https://www.shohadatabas.ir/?p=1642

نظر بدهید...

نظر شما برای “امروز بزرگترین قدرت منطقه حزب الله لبنان و انصار الله در یمن است”

قالب وردپرس