»نهج البلاغه:
اگر امروز کشور در منطقه حرفی برای گفتن دارد به خاطر خون شهداست

18 مهر 1397

حجت السلام محمدی مسئول سیاست گزاری کنگره شهدا در اجلاسیه سومین کنگره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس گفت: شهدا جوانانی بودند که برای خود آرزوهایی داشتند اما هدف بزرگتری برایشان ایجاد شد. انان برای اعتلای اسلام و عزیز شدن کشور اسلامی جان خود را تقدیم کردند که ما امنیت و آرامش را در تمامی عرصه ها داشته باشیم.

امام جمعه شهر طبس افزود: اگر امروز کشور در منطقه حرفی برای گفتن دارد به خاطر خون شهداست.و اگر امروز  گریه سرداران امریکایی در ایران هیمنه او را در دنیا می شکند پیامی دارد و آن این است ک خون شهدا بار داده است و شهدا زنده هستند.

وی افزود: شهدا بر تمام اعمال مسئولان، معلمان ، کارمندان و همه مردم شاهد و ناظرند و امروز کوتاهی، خیانت به کشور است و نگهداشت راه و آرمان شهدا بر عهده همه ماست.

وی وحدت و همدلی و وفاق زیر چتر و سایه ولایت فقیه و رهبری را وظیفه همه مسئولان و مردم دانست و افزود: هر کس ذره ای از راه ولی  امر مسلمین پا کج کند خیانتی بزرگ به این نظام کرده است.

وی با اشاره به جنگ فرهنگی دشمن علیه ایران گفت: احاد مردم وظیفه دارند با هم متحد باشند . دشمن میخواد نگذارد جمهوری اسلامی چهلمین سالگردش را برگزار کند چرا که انقلاب چهل ساله یک انقلاب بالغ است که دیگر نمی توان بر ان اثر گذاشت .

لینگ مطلب: https://www.shohadatabas.ir/?p=1645

نظر بدهید...

نظر شما برای “اگر امروز کشور در منطقه حرفی برای گفتن دارد به خاطر خون شهداست”

قالب وردپرس