»نهج البلاغه:
نام گذاری اردوهای جهادی به نام شهدا

30 تیر 1397

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس از برگزاری اردوهای جهادی ۱۰ روزه در منطقه دهستان کویر و دهستان تپه طاق طبس به نام و یاد خاطره شهدا  خبر داد و افزود: دانشجویانی که تمایل به شرکت در این اردوها جهادی دارند می توانند به حوزه مقاومت بسیج دانشجویی واقع در مجتمع حوزه های مقاومت امام علی (ع) مراجعه یا با شماره تماس های ۳۲۸۲۷۴۲۷ و ۰۹۱۰۳۳۴۰۵۴۸ تماس حاصل نمایند.

وی با اشاره به فعالیت های عمرانی، فرهنگی ، آموزشی واقتصاد مقاومتی گفت: مرمت منزل محرومین ، دیوار کشی ، کاشی کاری ، رنگ آمیزی مدارس، دیوار نویسی و دیوار نقاشی مدارس دهستان کویر را از جمله فعالیت های عمرانی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس ادامه داد: برگزاری کلاس های آموزشی مشاغل خانگی، آموزش خانواده، آرایشگری، خیاطی، کاردستی، کار با کودک و کامپیوتر از جمله فعالیت هایی است که در زمینه فرهنگی و آموزشی دنبال می شود.

وی تصریح کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری و خود سازی جهادگران برنامه هایی از جمله شبی با شهدا ،حلقات بصیرتی ، برگزاری ادعیه و … برگزار خواهد شد.

فرحبخش عنوان کرد : با توجه به این که قرار است امسال کنگره بزرگداشت سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان هم در مهر ماه سال جاری اجرا شود هر گروه از اردوهای جهادی دانشجویان به نام و یاد یک شهید بزرگوار برگزار خواهد شد.

لینگ مطلب: https://www.shohadatabas.ir/?p=1156

نظر بدهید...

نظر شما برای “نام گذاری اردوهای جهادی به نام شهدا”

قالب وردپرس