»نهج البلاغه:
تشکیل کمیته های کنگره …

20 مرداد 1396

دبیر کنگره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس گفت: کنگره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس در سال جاری با همکاری تمامی ارگان ها و نهاد و ملت شهید پرور شهرستان طبس برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار رمضانعلی فرحبخش ثانی در جلسه برنامه ریزی کنگره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس در محل سالن جلسات فرمانداری طبس گفت: در آبان ماه سال ۹۷ گنگره ملی سرداران و ۲ هزار شهید خراسان جنوبی در مرکز استان خواهد شد.

وی افزود:قرار است تا پایان مهرماه سال ۹۷ این گنگره به صورت نمایش میدانی در یک فضای مناسب در خارج از شهر اجرا شود.

وی یادآور شد: اولین کنگره شهدای شهرستان در سال ۱۳۷۸ دومین کنگره در سال ۱۳۸۸ برگزار شده است.

فرحبخش ثانی گفت: رئیس شورای برنامه ریزی کنگره امام جمعه طبس، مسئول ستاد اجرایی گنگره معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس می باشد.

وی افزود: کمیته های اجرایی کنگره شامل کمیته های فرهنگی و هنری، مالی، پشتیبانی، تحقیقات و پژوهش، نمایشگاه، روابط عمومی و نشریات، انتظامات، امور ایثارگران، روستایی، جوانان، بانوان، یادمان شهدا، تربیت بدنی، هیات های مذهبی و تشکل های مردمی، تایید محتوا می باشد.

فرحبخش بیان کرد:امروزه بحمدالله روز به روز به برکت خون شهدا بر قدرت و نفوذ ایران در جهان در حال افزایش است و ما باید همه قدردان شهدا باشیم و راه آنان را استمرار بخشیم.

وی با بیان این که به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست افزود: باید تلاش کنیم فرهنگ ایثار و شهادت و از خودگذشتگی را به نسل جوان و جامعه امروز انتقال دهیم..

دبیر کنگره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس خاطر نشان کرد: برنامه های مختلفی تا زمان برگزاری کنگره از جمله ،از نمایش میدانی از حرم تا قدس ، خطبه فدکیه ، بهشت پنهان ۱ و ۲ ،آبروی محله ، یادواره ها ، دیدار با خانواده شهدا و سایر برنامه های فرهنگی با رنگ و بوی شهدا تا زمان برگزاری کنگره اجرا خواهد شد.

لینگ مطلب: https://www.shohadatabas.ir/?p=322

نظر بدهید...

نظر شما برای “تشکیل کمیته های کنگره …”

قالب وردپرس